Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Organizasyon

  /  Organizasyon
toplantı
toplantı1
ao2
Shadow

Organizasyon Hizmetlerimiz

Yapacağınız organizasyonun, hazırlık başlangıcından sonuna kadar, her türlü operasyonel desteği talep edebilirsiniz. Transferlerin planlanması, bütçe çalışması, personel ihtiyacının belirlenmesi ve karşılanması, uygun aktivitelerin tespiti, hazırlığı ve gerçekleştirilmesi gibi hizmetleri sizin adınıza planlar ve bizzat yönetiriz. Organizasyonun planlanması aşamasında ihtiyaç duyabileceğiniz etütleri yaparak zaman kazanmanızı sağlarız.

Organizasyon için en uygun yerin bulunması, sunulacak hizmetlerin belirlenmesi ve bütçe çalışması gibi ayrıntıları sizler için kolaylaştırmak isteriz.

Organizasyonlarınız sırasında tanıtım ve başka amaçlar için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü promosyon malzemesi ve baskıları. Kullanacağınız çanta, yaka kartı, toplantı kitapçığı, kongre gazetesi, broşür, program kitapçığı gibi baskılı ve basılı malzemeleri; toplantı ve gala sırasında kullanılacak pankart, kırlangıç bayrak, masa bayrağı, plaket, kupa gibi malzemelerin basımı yaptırır, doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlarız.

Kongre, seminer, vb. tüm organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız simültane sistemi, organizasyonunuzun konusuna ve diline göre uzman simültane tercüman ve yazılı tercüman kadromuz ile daima yanınızdayız.

Gerçekleştireceğiniz her türlü organizasyona uygun, kişi sayısı ve mönü sınırlaması olmadan, dilediğiniz mekânda, nitelikli personel ile kaliteli yiyecek ve içeceği, tam hijyen koşullarında konuklarınıza sunarak, unutamayacakları bir ziyafetle memnuniyetlerini yükseltmek bizim işimiz.

Organizasyonunuzun özelliklerine göre ihtiyaç duyacağınız ve talep ettiğiniz karşılama, stant görevlisi, fotoğraf çekimi gibi işleri yapmak üzere uygun personelin temini konusunda gerekli çalışmayı yapar, organizasyon yönetimine aktarır, temin edilen bu personelin size odaklanmaları sağlanmış, eğitimleri yapılmış olarak sürece dahil olmaları sağlanır.

Part-time personelin fizik görüntüsü, güler yüzü, sempatik ilgisi, tecrübesi ve sorumluluk bilinci ile sergileyeceği tutum ve davranışlar, konuklarınızın konforunu yükseltecek, organizasyonunuzu başarısı ile uzun süre akıllarda kalan anılar kataloğuna dönüştürecektir.

Sizinle tam bir empati kurarak en nitelikli hizmeti, en ekonomik şekli ile temin etme anlayışıyla yaptığımız anlaşmalar sayesinde, çeşitli marka ve model araçları dilediğiniz şekilde;

    • Şoförlü servisler
    • Kısa süreli araç kiralama
    • Dönemsel araç kiralama
    • Lüks otomobil ve limuzin kiralama

seçenekleri ile ekibinizin ve konuklarınızın hizmetine sunarak, hak ettiğiniz konforu ve rahatlığı yaşatacağımızdan eminiz.

Grup Transferi ve Servis Hizmeti

Biz, iyi bir organizasyonun, özenli bir karşılama ve konforlu bir transfer ile başlayıp, konforlu bir transfer ve özenli bir uğurlama ile noktalanacağını düşünüyoruz. İhtiyaç duymanız halinde, organizasyonunuzun en başından,  ihtiyacınız olan transfer listelerinin oluşturulması, mümkün olan en ekonomik şekilde shuttle güzergâh ve saatlerinin ve özel transferlerin belirlenmesi gibi transfer detayları konusunda da çözüm ortağınız olabiliriz.

Bireysel Transfer Hizmeti

Özel transferleriniz için yerel çözümler üreterek, istediğiniz araçla, istediğiniz yere transferinizi özenli ve konforlu bir şekilde yaparak, konuklarınızın doğru zamanda, doğru adreste olmalarını sağlamak bizim için çok kolay.

VIP Transfer Hizmeti

Lüks araç ve özel şoför ile titiz bir karşılanma, konforlu bir seyahat ve aynı titizlikte bir uğurlanma elbette sizin de hakkınız. Dilerseniz, bunu size yaşatacağımızdan eminiz.

Başarılı organizasyonların vazgeçilmez parçası olan kokteyl ve gala gibi farklı konseptleri; konuklarınız ile birlikte yorgunluk atmanız, stresten kurtulmanız ve güzel vakit geçirmeniz için bütün detaylarıyla planlıyor, Beach Parti, Latin Gecesi, Türk Gecesi gibi temalı geceler organize ediyoruz.

Indoor & Outdoor Aktiviteler

Organizasyonlarınızı, ekleyebileceğiniz takım çalışmasını motive edici, eğlenceli oyunlar ve indoor / outdoor aktivitelerle zenginleştirebilir; el sanatları, fotoğraf, resim, takı yapımı gibi eğitici değişik kurslar organize edebilir, konuklarınızın hayatlarına farklı renkler ekleyebilirsiniz.

Sportif Aktivite Seçenekleri

Ciddi toplantılar dışında kalan zamanları kullanarak rafting, trekking, paintball, binicilik, golf, jeep safari, atv safari, futbol gibi aktivitelerle organizasyonlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Takım Oyunları

Yemek pişirme kursu, Dans dersi, Orienteering, Ritim Şov gibi aktiviteler ile eğlenirlerken konuklarınızın ekip çalışması mantığını ve takım ruhunu güçlendirin.

Kapalı Alan Aktiviteleri

Olumsuz hava koşullarında kapalı alan oyunları organize ederek konuklarınızın eğlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Sektörde yerel, ulusal ve uluslararası derin deneyimlere sahip Adanus Turizm Acentesi ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde, hemen her dilden, uluslararası deneyime sahip tur rehberleri eşliğinde düzenleyeceğimiz turlarla, konuklarınızın eğlenerek rahatlamalarının ve kültürel zenginliklerini arttırmanın size yapacağı katkının önemini çok iyi biliyoruz.

Bırakın bu konularla biz ilgilenelim, siz keyifle bize katılın.

Dilerseniz konuklarınızın yaş grubuna ve ortak zevklerine uygun konser organizasyonları yapabiliriz. Her türden yerli ve yabancı repertuara sahip, nitelikli müzisyenleri organizasyonlarınıza dahil edebilirsiniz.

Dansöz, halk oyunları, Latin şov grubu, akrobasi şovu, ateş şovu, sihirbaz gibi özel şovlar ile açılışlarınızı ve her türlü organizasyonunuzu daha renkli, daha unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın