Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Hakkımızda

Önce İnsan

Biz, hayatın her döneminde, eğitimin vazgeçilmezliğine ve gücüne inanmış, eğitsel desteğe ihtiyaç duyan birey ve toplulukların, her zaman yanında olmaya özen gösteren bir kuruluşuz.
Mentörlük 0
Eğitim 0
Öğrenme 0
Motivasyon 0

Hakkımızda

İş hayatımız boyunca edindiğimiz deneyimin en kısa özeti şudur ki dostane, güler yüzlü, samimi ve dürüst bir duruştan daha büyük sermaye yoktur. Biz bu sermayenin adına ÖZ SERMAYE diyoruz. Yani beynimizde ve kalbimizde birikmiş olan sermaye. İş dünyasında malınızı, mülkünüzü, paranızı çalabilirler, gasp edebilirler, hile ile alabilirler ama hiçbir zaman öz sermayenize dokunamazlar. Öz sermayeniz sağlamsa ticari ortamda ne kadar tökezlerseniz tökezleyin, ne kadar yıkılırsanız yıkılın, kaç kriz çıkarsa çıksın; her seferinde doğrulup, kalkacak, işlerinizi yürütüp, koşturacak hatta uçuracak güçte bir sermayeyi kendi bedeninizin içinden çıkarabilecek nitelikte olacaksınız. İşte tam da bu nedenle biz, para kazanmaktan daha çok;

Güven yaratırız.

Adil Davranırız.

Samimi Yaklaşırız.

Tutku ile Çalışırız.

Sorumluluk Alırız.

Merak Ederiz.

Biz öğrenmekten vazgeçmedik, siz de vazgeçmeyin.

ZEN ÇİVİLERİ

bizi dünyaya bağlayan çiviler var
yar gibi yaren gibi

bizi birbirimize bağlayan çiviler var
düş gibi çektiğimiz yük gibi

bizi aynı çengele takan çiviler var
aynı arabaya koşulmuş atlar gibi

bizi birlikte koşturan çiviler var

aramızdaki ok gibi
içimizdeki öz gibi
verdiğimiz söz gibi

yücelbinici

Kendine saygı duyan insan, diğer herkese ve her şeye saygı duyar.

Vizyonumuz, değerlerimizi önde tutarak, kendini işleyip, geliştirmekten keyif alan başvuranlarımız, ekip arkadaşlarımız ve tedarikçilerimizle kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde özelde hizmetlerimiz, genelde sektörümüzde bütün tarafların birlikte yaratacağı sinerjiyle daha insancıl sosyal ve ticari ilişkiler kurulabileceğini kanıtlayan bir şirket olmaktır.
Verdiğimiz tüm hizmetler ve eğitim sektörü ile ilgili teknolojik gelişim ve değişimi takip ederek, muhataplarımızın hem bilgilenmesini, hem istek ve beklentilerinin tam karşılanmasını sağlamaktır.

BAŞVURAN ODAKLILIK

Hedeflerimize ulaşmak için, tüm başvuranlarımıza değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya ve gidermeye çalışırız.

DEĞİŞİME AÇIKLIK

Yeni fikirlere ve sürekli öğrenmeye önem verir, bu sayede değişimlere uyum sağlarız. Ekip arkadaşlarımıza gerekli desteği verir, pozitif bir iş ortamı oluştururuz.

PROAKTİF OLMAK

Sorunları ve fırsatları önceden tespit etmeye çalışır ve gerekli hareket planlarını geliştiririz. Hataların tekrar etmemesi için kalıcı çözümler üretiriz.

SORUMLULUK

Görevlerin yerine getirilmesi için, tüm ekip arkadaşlarımızın gerekli sorumlulukları almalarını teşvik eder, bu konuda cesaretlendirir ve destekleriz.

DOĞRULUK

Doğruluk vazgeçilmez yaşam tarzımızdır. Kişisel, sosyal ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

KÜLTÜREL ÇEŞİTLİLİĞE DUYARLILIK

Kültürel farklılıklar en önemli ulusal hasletlerimizdendir. Farklı kültürlere saygı duyar, çalışma ve sosyal ortamımızda ayırım yapmayız.

TAKIM RUHU

Başarılı olmak için takım ruhunun önemine inanır, hedeflere ulaşmak için birbirimize yardım eder, takım olarak başarıyı yakalamak ile gurur duyarız.

İŞ GÜVENLİĞİNE VE ÇEVREYE DUYARLILIK

Yaşam için insanın doğa ile uyumunun en önemli etken olduğuna inanır, ekip arkadaşlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlar, çalışmalarımızda çevreye ve doğaya yüksek hassasiyet gösteririz.

  • Başvuranlarımızın, ekip arkadaşlarımızın ve tedarikçilerimizin istek ve beklentilerini tespit etmek, ortak iyileştirme faaliyetleri yapmak,
  • Ekip arkadaşlarımızın, şirket kararlarına ve uygulamalarına katılmalarını sağlamak için ortam ve fırsatlar oluşturmak,
  • Teknolojik yenilikleri takip etmek, iyileştirmeler yapmak,
  • Çevreyi korumak, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ve teknoloji kullanmak,
  • Yaptığımız işin kalitesinden, kendimizi sorumlu tutarak yapmak, tasarruf çalışmalarında bulunmak ve maliyetleri azaltmak,
  • İlişkilerimizde, etkili iletişim, katılımcı davranış, yapıcı eleştiri, ekip ruhu, takım çalışması anlayışı ile sürekli gelişim içinde olmak,
  • Tüm faaliyetlerimizde, sistemli ve planlı çalışarak, bütün kararlarımızı gerçeklere dayalı olarak almak,
  • Prosese odaklı, sürekli araştıran – geliştiren, öğrenen ve öğreten bir kuruluş olmak,

Bize Geldiğinizde

Biz sizden;

Dostluğunuzu isteriz.

Öğrenmenizi isteriz.

Gelişmenizi isteriz.

Başarmanızı isteriz.

Kazanmanızı isteriz.

Yükselmenizi isteriz.

Mutlu olmanızı isteriz.

Unutmamanızı isteriz.