Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Yönetici Koçluğu

  /    /  Yönetici Koçluğu
yonetici
yönetici
yönetici2
Shadow

Günümüzde yönetim, multidisipliner bir yapıyı, yönetmek ise iyi ve etkili bir lider olmayı gerektirmektedir. Aslına bakılırsa yönetim, geçen yüzyılın yönetme anlayışı olarak tarihteki yerini almak üzeredir. Çünkü dünya, artık yönetim anlayışını hızla terk ederek yönetişim anlayışına geçmektedir.

Günün ve geleceğin, yönetişim mantığı ile hareket eden yeni nesil liderleri, şirketlerini, takımlarını, ekiplerini ve toplumu kucaklayan liderler olarak varlıklarını hissettirmeyi artırdıkça eski nesil yöneticiler sahneyi terk etmek zorunda kalacaklardır.

Günümüzde varlığınızı korumak ve önümüzdeki dönemde ayakta kalan, çağa uyum sağlamış liderlere dönüşmek istiyorsanız bu değişimin ve dönüşümün gereği olarak, kendinizi yenilemeniz ve geliştirmeniz gerekir ki bunun en kolay yolu bir yönetim koçu edinmeniz gibi görünmektedir.

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın