Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Yaşam Koçluğu

  /    /  Yaşam Koçluğu

Gündelik hayatta artık o kadar çok çevresel etkiye ve yönlendirmeye maruz kalıyoruz ki evden ekmek almaya diye çıkıyoruz ama evi bulup geri dönemiyoruz desek yeridir. Bırakın sağlıklı karar almayı; insan, bu kaotik kargaşada sağlıklı düşünebilme, sağlıklı davranış geliştirebilme yetisini bile kaybedebiliyor.

İçinizdeki yanıt bekleyen soruların yanıtlarını bulabilmeniz, kendi potansiyelinizi keşfetmeniz ve geliştirebilmeniz için motivasyonunuzu yükseltebilmeniz, sorumluluklarınızla ilgili bakış açınızı geliştirebilmeniz, etkili, dengeli ve başarılı bir yaşam sürebilmeniz, doğru karar alma ve seçim yapma yetilerinizi geliştirebilmeniz, hedeflerinize ulaşabilmek için yaşam tarzınıza uygun bir bakış açısı geliştirebilmeniz, hedeflerinize, karakterinize ve bakış açınıza uygun eylem planları ve stratejiler geliştirmeyi başarabilmeniz için bazı zamanlarda profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

İşte o dar zamanlarınızda, işinin ehli, profesyonel bir destek olarak elinizdeki telefonun içindeyiz.  

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın