Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Takım Koçluğu

  /    /  Takım Koçluğu
takım4
takım2
Shadow

Dünyanın en iyi müzisyenlerini, saz virtüözlerini ortak bir konsere çağırmış olsak, birbirleri ile hiç prova yapma imkânı olmadan sahneye çıkarıp, önlerine çalacakları ve okuyacakları eserlerin notalarını koysak, kusursuz bir konser izleme olasılığımız nedir sizce?

Hangi amaç ve hedefler için bir araya gelmiş olursa olsun, bir araya gelmiş / getirilmiş insan topluluğuna takım diyemeyiz. Bir insan topluluğunun takım olabilmesi için, takım ruhunun oluşması gerekir, takım ruhu kazandırılmış bir topluluğun kendi içinde akort olması gerekir, senkronize olması gerekir, uyumlu olması gerekir, birbirlerine uygun mesafe ve uygun pozisyonda olmaları gerekir ki tam bir takım olarak hareket etmeyi başarabilsinler.

Bütün bunların olabilmesi için de; takımın, bir takım koçu ile çalışması gerekir.  

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın