Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Öğrenci Koçluğu

  /    /  Öğrenci Koçluğu

Öğrencilerin, akademik hayatlarındaki başarılarını arttırma, hedeflerine odaklanma, motivasyonlarını yükseltme, karşılaştıkları güçlüklerle baş edebilme, sahip oldukları potansiyeli fark etmelerini ve kullanabilmelerini sağlama, özgüvenlerini yükseltme, zihinsel verimliliklerini arttırma amacı ile sistemli, etkili ve verimli çalışmayı, başarılarını engelleyen faktörlerden kurtulmayı öğrenmelerini; öğrencinin, okulu ve ailesi ile daha uyumlu ilişkiler kurmasını sağlamak için bazen profesyonel desteğe ihtiyaç duyulabilir.

Ergenlik çağındaki öğrencilerin, çoğu zaman ailesi ve okulu ile yaşayabileceği sorunlar, akademik başarısını düşürebilir. Tam da bu nedenle, çevrede bulunan iyi niyetli üçüncü şahıslar etkili birer problem çözücü olabilirler. Fakat bu iyi niyetli üçüncü şahısların, işinin ehli ve profesyonel olmalarının gereği de unutulmamalıdır.

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın