Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Siyaset Danışmanlığı

  /    /  Siyaset Danışmanlığı
mka5
mka2
mka
mka1
mka7
mka6
Shadow

Siyaset, klasik yapısıyla bütün dünyada toplumların çok gerisinde kalmıştır. Yeni yönetsel modeller çerçevesinde, hızlı bir evrimle, siyasette ve yönetim anlayışında yeni bir çağ başlatma fırsatı, artık hiçbir siyasetçiye uzak değildir.

Yücel BİNİCİ

Siyaset, bütün dünyada artık başka bir noktaya doğru hızla evrilmektedir. Siyaset ile uğraşan insanların, bireysel performansları ile birlikte ekiplerinin performansını yönetebilme, geliştirebilme bilgi ve becerisi edinmeleri daha uzun soluklu ve daha başarılı olmaları için gerekliliktir.

Toplum, siyasetçiyi söylemiyle, duruşuyla, giyimiyle, tutum ve davranışıyla, beden dili ile, jest ve mimikleri ile, birikimiyle, donanımıyla ve başka detaylarıyla inceler, algılar ve bir fikir oluşturur. Oluşturduğu bu fikir, toplumun size olan mesafesini belirler.

Bazen sık kullandığınız bir sözcük, bazen bir sözcükteki küçücük bir diksiyon hatası, bazen küçücük bir mimik, toplumla aranıza kapatılamaz bir mesafe koyar. Sizin, geri kalan bütün niteliğiniz görünmez olur. Bunu önlemenin en iyi yolu, işini iyi bilen bir siyaset danışmanı ile çalışmanızdır.

Niteliğinizi ön plana çıkarmak, bireysel ve ekip performansınızı yükseltmek ve toplumu doğru kişi olduğunuza ikna etmek için daha profesyonel olmanız ve bir siyaset danışmanı ile çalışmanız, artık bir tercih olmaktan çıkmış, bir zorunluluk haline gelmiştir.

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın