Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Proje Yönetimi Danışmanlığı

  /    /  Proje Yönetimi Danışmanlığı
proje1
proje11
proje22
Shadow

TDK Sözlüğü projeyi şöyle tanımlamaktadır; değişik alanlarda önceden plan ve programa alınmış, maliyeti hesaplanmış, kurum ve kuruluşların yönetim organları tarafından onaylanmış, kısa ve uzun vadeye bağlanarak özel kurum veya devlet adına gerçekleştirilmesi kabul edilmiş bilimsel çalışma tasarısı.

Peki, neden projeye ihtiyaç duyarız? Bir değişim, dönüşüm veya gelişim ihtiyacını yanıtlamak için oluşturulan; bir amacı, kapsamı, bütçesi ve gerçekleştirilme süresi belirlenmiş olan, yenilikçi girişimler gerektiğinde her birey, kurum, kuruluş veya işletme ciddi bir projeye ihtiyaç duyar.

Proje fikrinin oluşmasından itibaren, hazırlanması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması sürecinin proje yönetimi konusunda uzman bir danışman ile yürütülmesi kaçınılmazdır. Eğer firmanızda bu konuda uzman bir arkadaşınız varsa şanslısınız. Yoksa, biz buradayız…

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

.

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın