Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Mustafa Kemal ATATÜRK

mka
mka.k
mka.ki
Shadow

Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, Bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. Mustafa Kemal ATATÜRK

Siyaset Koçluğu
Afet ve Kriz Yönetimi
Dinleyince dinlenmeli insan...

_ 0505 255 41 63 _

Sizi, bir ok gibi hedefinize gönderen akademi.

a

Kurumsallaşma Danışmanlığı

  /    /  Kurumsallaşma Danışmanlığı
kurumsal
kurumsal1
kurumsal2
Shadow

Ülkemizdeki şirketlerin yaklaşık %95’i aile şirketidir. Aile şirketlerinin gelişimini sürdürebilmesi, piyasadaki rekabet gücünü arttırabilmesi ve sürdürülebilir olabilmesi için kurumsallaşması çok önemlidir.

Diyelim ki kendi ürettiğiniz el yapımı bir ürünü, bir bisiklet ile pazarlamaya çalışıyorsunuz, taşıyacağınız ürün miktarı ve ulaşabileceğiniz müşteri kitlesi bisikletle ulaşabileceğiniz mesafe kadar olacaktır. Müşteriye ulaşma süreniz de uzun olacağından, satışınız ve kazancınız iyice sınırlı hale gelecektir.

Sizinle aynı ürünü seri halde üreten 10, 20, 50 personel çalıştıran rakibinizin maliyetleri düşeceğinden, ürününü sizden daha ucuza, uygun bir motorlu taşıt ile pazarlıyor ise sizin o piyasada kalabilme olanağınız ortadan kalkacaktır. Siz, rakibinizle aynı koşullara ulaştığınızda rekabetin şekli değişecektir ve bu defa seri üretimin her bir bandında işinin uzmanı olmuş personel ile acemi, işi çok iyi bilmeyen, ucuza çalışan personel arasında bir üretim kalitesi rekabetine dönüşecektir.

Siz, işletmenizi veya şirketinizi hayatta tutmaya çalıştıkça, üretim miktarınız, üretim kaliteniz, pazarlama alanınız, ağınız ve lojistik ihtiyaçlarınız büyüyecek ve bu alanlarda uzmanlaşmış personel edinmeden, kendi bireysel çabanızla bütün bu sistemi yönetmeye çalıştığınızda vakit, beden gücü, zihinsel aktivite kapasitesi olarak yetmez, yetişemez duruma düşeceksiniz. Bu defa da yeni yönetim ve kontrol mekanizmalarına ihtiyaç duyacaksınız ve önünde sonunda iş gelip, kurumsallaşma mecburiyetine dayanacak ki bu noktada gerçekten işini iyi bilen, samimi, empati kurabilen, çalışkan bir kurumsallaşma danışmanına ihtiyaç duyacaksınız.

Biz buradayız, yanıbaşınızda…

Dünya sizi bekliyor...

Başarının, yüzde onu yetenek, yüzde doksanı çalışmaktır ve inanın, hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu nedenle yeteneklerinizi bulup çıkarmak ve çalışarak geliştirmek zorundasınız. Unutmayın ki başarı içinizde bir yerlerde, onun için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

Lütfen Okuyunuz…
Bazı bireysel eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerimiz dışında kalan eğitim programlarımıza, yeterli sayıda başvuru olmadan eğitim programı açılamamaktadır.

Eğitim programlarımıza yapılan kurumsal veya toplu başvurularda fiyat indirimi yapılabileceğinden, bireysel başvurularla fiyat farkı olabilmektedir.

Bireysel başvurularda, başvurduğunuz eğitim programına yeterli sayıda başvuru gerçekleştiğinde, ilgili eğitimin başlama tarihi ve ders programı konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
YAY AKADEMİ

Başvuru için lütfen formu doldurup, gönderiniz.    Bir yorum yazın